Nahoru

Chci darovat

 

Podarujte Kverulanta, zaslouží si to


Stát s námi občas nehraje fér. Snažíme se to změnit. Prosíme, pomozte nám. Staňte se naším pravidelným dárcem a věnujte nám každý měsíc 30 korun. Vaše koruna denně pomůže měnit věci k lepšímu.

Upozornění: Pokud chcete uplatnit odpočet daru z Vašeho daňového základu, je třeba, aby Váš celkový roční dar na všechny veřejně prospěšné aktivity byl větší než 1000 Kč. Pokud celoročně podporujete jen Kverulanta, odpovídá tomu dar 84 Kč měsíčně.


Možná dáte přednost tomu, podarovat nás jen jednorázově.

    


Kverulanta můžete podpořit i nakupováním na svých oblíbených e-shopech. Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

 

Upřímně Vám děkujeme za Vaši podporu. Jen díky Vám dokážeme měnit věci k lepšímu. Jen s Vaší pomocí jsme mohli uveřejnit první seznam pumpařů se špatným benzínem. Jen díky Vaší podpoře jsme donutili ŘSD odstranit skoro 600 billboardů prosadili i zákaz billboardů mimo města. Jen díky Vašim darům jsme mohli odhalit nesmyslnost sKaret a pomohli jsme zastavit jejich vydávání. Jen s Vaší podporou jsme mohli dotlačit pražské strážníky k zabavení téměř 60 falešných označení pro tělesně postižené, odkrýt rekordní plýtvání ve státní správě při nákupu kancelářských potřebpři zajišťování úklidu odhalit největší tunel v dějinách českého ITzastavit 100 milionový tunel v Pražském dopravním podniku a snížit plýtvání při nákupech počítačů ve státní správě.


Stále váháte? Podívejte se na Kverulantovo krátké video.