Nahoru

Chci darovat

 

Podarujte Kverulanta, zaslouží si to


Stát s námi občas nehraje fér. Snažíme se to změnit. Prosíme, pomozte nám. Staňte se naším pravidelným dárcem a věnujte nám každý měsíc 30 korun. Vaše koruna denně pomůže měnit věci k lepšímu.

Upozornění: Pokud chcete uplatnit odpočet daru z Vašeho daňového základu, je třeba, aby Váš celkový roční dar na všechny veřejně prospěšné aktivity byl větší než 1000 Kč. Pokud celoročně podporujete jen Kverulanta, odpovídá tomu dar 84 Kč měsíčně.


Možná dáte přednost tomu, podarovat nás jen jednorázově

 


Nebo je libo e-shop?

Kverulanta můžete podpořit i nakupováním na svých oblíbených e-shopech. Je to opravdu jednoduché. Když jdete na internetu nakupovat, vybere si na portálu GIVTu obchod, kam běžně za nákupy chodíte, třeba Kasa.cz. Kliknete na jeho ikonu a GIVT vás automaticky přesměruje na web obchodu, kde už se již pohybuje, jak je zvyklý. E-shop rozpozná, že zákazníka mu posílá GIVT a on ze své marže po skončení nákupu odesílá domluvenou část Kverulantovi. Využít portál GIVT vám zabere jen několik vteřin navíc a přitom podpoříte Kverulanta a nebude vás to nic stát.

 

Na GIVTu můžete vybírat z nabídky téměř pětiset internetových obchodů. Zde je přehled těch nejoblíbenějších: 

Upřímně Vám děkujeme za Vaši podporu. Jen díky Vám dokážeme měnit věci k lepšímu. Jen s Vaší pomocí jsme mohli uveřejnit první seznam pumpařů se špatným benzínem. Přiměli jsme ŘSD odstranit skoro 600 billboardů. Odhalili jsme nesmyslnost sKaret a pomohli zastavit jejich vydávání. Dotlačili jsme pražské strážníky k zabavení téměř 60 falešných označení pro tělesně postižené,. Odkryli jsme rekordní plýtvání ve státní správě při nákupu kancelářských potřeb a při zajišťování úklidu.  Odhalili největší tunel v dějinách českého IT, zastavili 100 milionový tunel v Dopravním podniku hlavního města Prahy a snížili plýtvání při nákupech počítačů ve státní správě. Jedna z našich nejúspěšnějších kauz se jmenovala KILL BILLBOARDS aneb napišme jim. Splněným cílem této kauzy bylo přijetí zákona zakazujícího billboardy na dálnicích. 


Stále váháte? Podívejte se na Kverulantovo krátké video.