Nahoru

Kverulantovy vtipy


Neziskové organizace často sklouzávají do jisté zaťatosti, která pramení z falešného pocitu, že právě ony jsou jedinými skutečnými ochránci veřejného zájmu. Máme za to, že účinný lék proti této umanutosti je humor. 

Státní loterie SLIZKA Všechno je vochystaný podle zákona, můžeme začít:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Apríl 2016  Premiér Sobotka vrátil poslanecké náhrady V roce 2009 byl Sobotka donucen přiznat, že zneužíval poslanecké náhrady a pořídil si za ně luxusní byt v Praze-Stodůlkách. Nyní tento byt prodal a poslanecké náhrady vrátil českému státu. 


Apríl 2015 Prezident Zeman byl zbaven svéprávnosti Obvodní soud pro Prahu 5 dnes dopoledne omezil svéprávnost prezidenta Miloše Zemana. Důvodem byly výsledky psychologického a psychiatrického  zkoumání, kterému se prezident musel nedávno podrobit. Podle znalců se již u prezidenta začíná projevovat alkoholová demence.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Apríl 2014 Redaktoři Babišovi vyfoukli Mafru. Jemu to nevadí! Redaktoři deníků DNES a Lidové noviny obešli MAFRU a vydávají obě tiskoviny ve své režii. Na sebe také převedli veškeré příjmy z inzerce. Andreji Babišovi tak zbyla jen prázdná schránka jménem MAFRA. Babiš však redaktorům odpustil a noviny jim prý nechá.

 

 

 

 

 

 

 

 


Apríl 2013 Studená sprcha z Bruselu 
Vodní pára uvolňovaná při koupání a sprchování je nebezpečným faktorem globálního oteplování. Evropská unie chce proto zakázat používání teplé vody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Apríl 2102 Odhaleno! Magistrát odkloní Vltavu z centra. Za 40 miliard. Z pražského magistrátu unikly první informace o vybudování obrovského tunelu, který by měl odklonit Vltavu z pražského centra. Důvodem je plánovaná výstavba v korytě řeky.