Nahoru
Kverulantův blacklist
Kverulantův blacklist

V politice by měli být ti nejlepší z nás. Bohužel se zdá, že na politice není nic, co by do ní ty nejlepší z nás přitahovalo. Kverulantův blacklist je toho důkazem.

Nově se do něj byl přidán pražský primátor Zdeněk Hřib. „Pusťte nás na ně, my nejsme žádní papaláši a s námi přichází transparentnost.“ To Piráti slibovali lidem nejen v pražských volbách. V úřadu však byl primátor Zdeněk Hřib několikrát kritizován za to, že se na zloďejinách sám podílí a ještě má papalášské manýry.  V roce 2020 Kverulant.org odhalil vyvádění peněz z pražského dopravního podniku prostřednictvím advokátní kanceláře ROWAN LEGAL. Kverulant tehdy vyzval primátora k zastavení tohoto tunelu. To se ani však stále nestalo. Nejspíš proto, že má na pokračování kšeftu zájem. V témže roce také vyšlo najevo, že pražský primátor si ve své kanceláři vychutnává od července 2020 kávu z kávovaru za 101 979 korun včetně DPH, koupeného za peníze občanů.

A ano, Andrej Babiš je na Kverulatově blacklistu už dávno. Cílem tohoto seznamu je upozornit na politiky, kteří pro konkrétní důvody nezaslouží podporu veřejnosti. 

Zpět na výpis novinek