Nahoru
Nadělte letos víc než jen dárky
Nadělte letos víc než jen dárky
Twitter

Nejkouzelnější období roku se blíží! Slavnostní jídlo, čas s přáteli a rodinou, pohádky a samozřejmě vánoční dárky. O letošních Vánocích však můžete darovat víc než jen dárky, a to aniž byste museli vynakládat další úsilí nebo peníze. Každou objednávkou, kterou uděláte přes portál Givt.cz, nám pomůžete získat finanční prostředky na naši činnost úplně zadarmo. Přidejte se a nadělte letos víc než jen dárky.

Přispějte tyto Vánoce na dobrou věc úplně zadarmo. Díky portálu Givt.cz se víc než 2 000 prodejců vzdává své marže, aby pomohli tam, kde je potřeba. Nakupte i Vy letos dárky přes portál Givt.cz a část útraty dostane naše organizace. Nakupování na Givt.cz je naprosto intuitivní, ale existuje i podrobný návod:

1. Před vánočními nákupy se do e-shopů proklikněte z https://givt.cz/RAOSset.php?organizationId=293 a pak nakupujete, jak jste zvyklí. Můžete se zaregistrovat na www.givt.cz/pridejte-se nebo nakupovat anonymně.

2. Přidejte si do prohlížeče Pomocníka, který Vám sám připomene, na kterých e-shopech lze pomáhat. Pokud si jej navíc přidáte z odkazu givt.cz/ziskat-pomocnika, můžete nám rovnou poslat 30 Kč.

3. Jestli nakupujete spíš na telefonu, na Google Play je pro zařízení se systémem Android dostupná aplikace Givt.cz.

4. Dejte vědět i svým přátelům a známým, že díky Givtu lze darovat víc než jen dárky, a to aniž by museli vynakládat další úsilí nebo peníze.

Děkujeme!

Vojtěch Razima, ředitel a zakladatel Kverulant.org

Twitter
Zpět na výpis novinek