Nahoru

KVERULANTOVY APRÍLOVÉ ZPRÁVY

Twitter

Neziskové organizace často sklouzávají do jisté zaťatosti, která pramení z falešného pocitu, že právě ony jsou jedinými skutečnými ochránci veřejného zájmu. Máme za to, že účinný lék proti této umanutosti je humor. Proto již od roku 2012 vydáváme vždy 1. dubna aprílové zprávy.

Apríl 2020: Adreje Babiš získal osvědčení účastníka odboje a odporu proti komunismu. Osvědčení mu včera pozdě večer předal ministr obrany Lubomír Metnar. Ten také předal svému šéfovi pamětní odznak účastníka odboje a  jednorázový příspěvek ve výši 100 tisíc korun, který je s vydáním osvědčení spojen. Získání tohoto ocenění bylo umožněno překvapivým nálezem fotografie z osmdesátých let, která zachycuje mladého Andreje Babiše na zakázaném bytovém semináři hned vedle Václava Havla. Fotografie byla náhodně nalezena v pozůstalosti Ing. Čápa. O pravosti fotografie sice panovaly určité pochybnosti, ale když se ministerským úředníkům se svým svědectvím přihlásila Mgr. Hnízdová, bylo vše vyjasněno.


Apríl 2019: Dvojí kvalita chemtrails musí skončit. Mnohé studie jasně prokázaly, že chemtrails vypouštěné z dopravních letadel nad západní Evropou mají odlišné složení od chemtrails dopadajících na obyvatele nových členských zemí Evropské unie. To se musí změnit. Proto Kverulant dnes vyzval českou komisařku pro ochranu spotřebitelů Věru Jourovou, aby konečně zakročila. Pokud si i vy myslíte, že kvalitní chemtrails musí být dostupné pro všechny Evropany, můžete Kverulanta podpořit v jeho boji symbolickou částkou 100 korun.


Apríl 2018, Kverulant se mění. Správní rada dospěla k závěru, že na hlídací psy (watchdog) se shánějí peníze čím dál hůř, a tak se Kverulant.org dnešním dnem mění na roztomilé koťátko (cutekitten). Kočičky jsou totiž dlouhodobě nejvděčnějším předmětem zájmů soukromých dárců. Oceňte Kverulantovu náročnou transformaci finančním darem ve výši 100 Kč. Koťátka si to zaslouží.


Apríl 2017 Evropská UNIE požaduje zrušení hejtmanů  Evropský komisař pro rovné příležitosti Wack Rubbish požaduje po ČR přejmenování hejtmanů. Fonetické označení této vrcholné politické funkce totiž v angličtině znamená nenávistný muž a to je pro pozitivní obraz Evropy nepřijatelné.  


Apríl 2016  Premiér Sobotka vrátil poslanecké náhrady V roce 2009 byl Sobotka donucen přiznat, že zneužíval poslanecké náhrady a pořídil si za ně luxusní byt v Praze-Stodůlkách. Nyní tento byt prodal a poslanecké náhrady vrátil českému státu. 


Apríl 2015 Prezident Zeman byl zbaven svéprávnosti Obvodní soud pro Prahu 5 dnes dopoledne omezil svéprávnost prezidenta Miloše Zemana. Důvodem byly výsledky psychologického a psychiatrického  zkoumání, kterému se prezident musel nedávno podrobit. Podle znalců se již u prezidenta začíná projevovat alkoholová demence.


Apríl 2014 Redaktoři Babišovi vyfoukli Mafru. Jemu to nevadí! Redaktoři deníků DNES a Lidové noviny obešli MAFRU a vydávají obě tiskoviny ve své režii. Na sebe také převedli veškeré příjmy z inzerce. Andreji Babišovi tak zbyla jen prázdná schránka jménem MAFRA. Babiš však redaktorům odpustil a noviny jim prý nechá.


Apríl 2013 Studená sprcha z Bruselu 
Vodní pára uvolňovaná při koupání a sprchování je nebezpečným faktorem globálního oteplování. Evropská unie chce proto zakázat používání teplé vody. 


Apríl 2012 Odhaleno! Magistrát odkloní Vltavu z centra. Za 40 miliard. Z pražského magistrátu unikly první informace o vybudování obrovského tunelu, který by měl odklonit Vltavu z pražského centra. Důvodem je plánovaná výstavba v korytě řeky.


Státní loterie SLIZKA Všechno je vochystaný podle zákona, můžeme začít. Podívejte se na naše video z roku 2013, kdy ještě bylo v živé paměti vytunelování státní loterie SAZKA.

Pobavili jsme Vás? To nás těší a prosíme Vás, pomozte nám financovat naši činnost. Bez vaší podpory se neobejdeme. Když zrovna není Apríl tak řešíme vážnější kauzy.

Twitter