Nahoru

Archiv novinek

Děkujeme za nakupování pro Kverulanta

Kverulanta můžete podpořit i nakupováním na svých oblíbených e-shopech. Celkem jste nás svým nakupováním již podpořili částkou 9 278 korun. Nyní nás portál pro dobročinné nakupování zvolil Neziskovkou týdne a tak ze všech nákupů, které se v tomto týdnu uskuteční dostaneme dvojnásobné příspěvky. Děkujeme.

Dobročinné nakupování je opravdu jednoduché. Když jdete na internetu nakupovat, vyberete si na portálu GIVT.cz obchod, kam běžně za nákupy chodíte, třeba MALL.cz nebo Baťa. GIVT vás do něj přesměruje a vy nakoupíte, jak jste zvyklí. E-shop rozpozná, že mu zákazníka posílá GIVT a ze své marže po skončení nákupu odesílá domluvenou část Kverulantovi. Využít portál GIVT vám zabere jen několik vteřin navíc a přitom podpoříte Kverulanta a nebude vás to nic stát. 

Další formou, jak nás podpořit je instalace givtího Pomocníka. Díky tomu nás tak při nakupování nikdy nezapomenete podpořit. Pomocníka si můžete stáhnout z odkazu givt.cz/ziskat-pomocnika a pokud to uděláte, dostaneme za to od Givtu 10 Kč.

Zpět na výpis novinek