Nahoru

Aprílové zprávy a vtipy

Neziskové organizace často sklouzávají do jisté zaťatosti, která pramení z falešného pocitu, že právě ony jsou jedinými skutečnými ochránci veřejného zájmu. Máme za to, že účinný lék proti této umanutosti je humor. Proto již od našeho založení v roce 2009 sbíráme kreslené vtipy, které se týkají korupce a politiků. Vtipy naleznete na konci stánky. A od roku 2012 vydáváme vždy 1. dubna aprílové zprávy.

APRÍLOVÉ ZPRÁVY

Pro načtení celého textu klikněte na obrázek.

Kverulant se mění  Praha 1. duben 2018 Správní rada dospěla k závěru, že na hlídací psy (watchdog) se shánějí peníze čím dál hůř, a tak se Kverulant.org dnešním dnem mění na roztomilé koťátko (cutekitten). Kočičky jsou totiž dlouhodobě nejvděčnějším předmětem zájmů soukromých dárců. Oceňte Kverulantovu náročnou transformaci finančním darem ve výši 100 Kč. Koťátka si to zaslouží.

Pro načtení celého textu klikněte na obrázek. Pak můžete listovat v naší galerii vtipů pomocí šipek.


VTIPY

Pro zvětšení obrázku na něj klikněte. Pak můžete listovat v naší galerii vtipů pomocí šipek.


Státní loterie SLIZKA Všechno je vochystaný podle zákona, můžeme začít. Podívejte se na naše video z roku 2013, kdy ještě bylo v živé paměti vytunelování státní loterie SAZKA.

Pobavili jsme Vás? To nás těší a prosíme Vás, pomozte nám financovat naši činnost. Bez vaší podpory se neobejdeme. Když zrovna není Apríl tak řešíme vážnější kauzy.