Nahoru

KVERULANTOVI DÁRCI

Veřejná kontrola politiků je docela náročná práce a bez peněz se dělat nedá. Přesto není Kverulant napojen na penězovody z veřejných zdrojů. Není placen z vašich daní, ale pouze z darů přispěvatelů. O to více si jich váží. Jeho úsilí za lepší správu veřejných věcí finančně podporují jednotlivci i firmy. Bez jejich pochopení, odvahy a laskavosti by Kverulantova činnost nebyla možná. Poděkování patří 1283 laskavým ženám a velkorysým mužům, kteří v uplynulých 12 měsících podpořili Kverulanta. Poděkování patří i několika soukromím nadacím a více než 70 firmám.  

Nejčastěji nám lidé posílají jednorázově 500 Kč nebo pravidelně 100 Kč. Nechte se inspirovat a podarujte Kverulanta. Číslo Kverulantova účtu je 4350490001/5500ale k darování můžete použít i tuto zabezpečenou darovací bránu. My váš dar využijeme na hlídání věrolomných politiků a nenažraných úředníků.  

Live výsledky, livescore fotbal živě, fotbalové výsledky live
Nadace BLÍŽKSOBĚ je nástroj k podpoře projektů, organizací, či aktivit jednotlivců, které zvyšují kvalitu života ve společnosti a stmelují ji. Věříme, že jedině prostřednictvím respektu k druhým, přátelství, poctivosti, pracovitosti a solidaritě vede cesta k růstu obecného blahobytu.
Webhosting s neomezeným  prostorem
EPDOR pro své české a zahraniční zákazníky poskytuje komplexní služby zejména v oblastech business developmentu, řízení investičních procesů, rozpočtování, inženýrských činností, tvorby strategií v oblasti digitalizace, IT / IoT řešení pro projektové řízení a risk managementu.