Nahoru
Kverulant.org je na síti X právě 10 let
Ilustrační foto Gerd Altmann z Pixabay
Kverulant.org je na síti X právě 10 let
Twitter

Dnes je to právě 10 let co Kverulant.org uveřejnil svůj první příspěvek na sociální síti Twitter, dnes přejmenované na sít X. Za minulých 10 let Kverulant nasbíral 4 396 sledujících. Za poslední tři měsíce získal Kverulant 110 tisíc zobrazení, 1 100 hodnocení líbí se a v 271 případech byl jeho příspěvek sdílen. Nejpopulárnější tweet byl uveřejněn teprve nedávno: Navzdory soudu i exekuci ministryně Černochová stále tají informace o předraženém nákupu kulometů od překupníka za 1,5 miliardy. Vidělo ho více než 55 tisíc lidí.

Ilustrační foto Gerd Altmann z Pixabay
Ilustrační foto Gerd Altmann z Pixabay

Kverulant.org je organizace, která se zaměřuje na sledování a odhalování korupce a nekalých praktik v různých oblastech společnosti. Naším cílem je zlepšit transparentnost a spravedlnost v různých oblastech veřejného života. Aby mohl Kverulant úspěšně plnit své poslání, musí být schopen rychle a efektivně komunikovat s lidmi. Proto Kverulant nevyužívá jen síť X, ale i další sociální platformy.

Na Facebooku sleduje Kverulanta 15 tisíc lidí. Měsíční dosah příspěvku je kolem 24 tisíc a zájem o příspěvek mělo za poslední měsíc přes 11 tisíc uživatelů. Nových označení stránky „To se mi líbí“ bylo měsíčně kolem 30 a nových sledujících bylo kolem 50. Kanál YouTube vykazuje 1 370 odběratelů. Instagramový účet obdržel 403 sledujících a LinkedIn si získal pozornost 1 311 sledujících uživatelů. Celkem tak na sociálních sítích Kverulanta sleduje téměř 22,5 tisíců uživatelů.

Sociální sítě jsou pro Kverulanta také klíčové při mobilizaci podpory pro svou práci. Prosíme, buďte jedním z nich.

Vojtěch Razima

Twitter
Zpět na výpis novinek