Nahoru
Video: Kverulantova pravidelná zkouška sirén
Video: Kverulantova pravidelná zkouška sirén
Twitter

Pravidelná zkouška sirén vám především má připomenout, že je na čase podarovat Kverulanta za to, že bojuje proti věrolomným politikům a rozežraným úředníkůmČíslo Kverulantova účtu je 4350490001/5500. K darování můžete použít i tuto zabezpečenou darovací bránu. Oceňte Kverulantovu vytrvalou práci a pomozte mu, jakkoliv malým, za to však pravidelným, měsíčním příspěvkem v jeho boji.

Většina veřejnosti nemá čas, prostředky, zkušenosti a vytrvalost věnovat se roky řešení konkrétních problémů ve veřejném zájmu. Vyžaduje to totiž mnoho úsilí a výsledek je navíc nejistý. Právě proto je tu Kverulant.org, který se do takových kauz systematicky pouští již od roku 2009. Když mocní s veřejností nehrají fér, bráníme ji. A dosahujeme konkrétních pozitivních změn ve veřejném životě. Zde je přehled naší práce z poslední doby.

Veřejná kontrola politiků je docela náročná práce a bez peněz se dělat nedá. Přesto není Kverulant napojen na penězovody z veřejných zdrojů. Nejsme placeni z vašich daní. Jsme odkázáni jen na pomoc našich dárců. O to více si jich vážíme. Naše úsilí o lepší správu veřejných věcí za posledních 12 měsíců finančně podpořilo téměř dva tisíce laskavých žen a velkorysých mužů. Prosíme, buďte jedním z nich. Číslo Kverulantova účtu je 4350490001/5500, ale k darování můžete použít i tuto zabezpečenou darovací bránu.

Twitter
Zpět na výpis novinek